EKOKLIMA je podnebí charakterizované
z hlediska nároků a potřeb organismů ...
 
     

O nás

O firmě EKOKLIMA A/C s.r.o.

EKOKLIMA A/C s.r.o. Choceň vyrábí, dodává, montuje a provádí servis klimatizační techniky pro vozidla na českém a slovenském trhu od roku 1998. Při své činnosti firma využívá zkušeností zaměstnanců dlouhodobě pracujících v oboru chladicí a klimatizační techniky, konstruktérů a mechaniků vyučených v oboru chladírenský mechanik nebo elektrotechnik. Spoluprací s předními firmami v oboru chladicí a klimatizační techniky a profesionálním jednáním založeném na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi firma nabízí komplexní řešení zakázek.

Výroba klimatizačních jednotek a klimatizací

Podle požadavků zákazníka navrhujeme a vyrábíme klimatizační jednotky pro kolejová vozidla a trolejbusy, nákladní vozidla, stavební a zemědělské stroje, vysokozdvižné vozíky a jeřáby, autobusy a minibusy, sanitky a pohřební vozy, vojenskou a policejní techniku, velíny velkorypadel, kontejnery a laboratoře, karavany, přívěsy a nástavby, přenosové vozy a radary pro řízení letového provozu, přenosné klimatizační jednotky pro klimatizaci speciální vojenské, policejní a zdravotní techniky.

Dodáváme klimatizace a klimatizační techniku

Dodáváme díly pro klimatizační techniku – kompresory, elektromagnetické spojky, držáky kompresorů, výparníky, kondenzátory, termoexpanzní ventily, ventilátory, filtrdehydrátory, termostaty, vzduchové trysky a mřížky, vzduchové filtry. Vyrábíme na zakázku hadice pro klimatizační techniku. Montujeme a dodáváme díly pro nezávislé topení Eberspächer, Spheros, Webasto. Montujeme a dodáváme díly pro přepravní chlazení Alex, Autoclima, Zanotti.
Dodávky náhradních dílů zasíláme dopravní službou do 24 hodi
n.

Montáže klimatizací

Naši servisní pracovníci montují klimatizační zařízení do vozidel přímo u zákazníků, nebo v našem servisním středisku ve Skořenicích, kde je také sklad montážních a náhradních dílů.

Servis klimatizací

Podle požadavků a možností provádíme servis, údržbu a opravy klimatizačních zařízení přímo u zákazníků nebo v našem servisním středisku ve Skořenicích.

Mobilita

Při montáži a servisu u zákazníků používají naši zaměstnanci plně vybavená dodávková vozidla, tak aby měli k dispozici veškeré potřebné nářadí a díly pro montáž nebo opravu.

Dílenské vybavení

Dílenský lis na lisování šroubení hadic klimatizace, mobilní lis na lisování šroubení hadic klimatizace, lis na lisování koncovek trubek pro klimatizaci, ohýbačka trubek, dílenský napájecí zdroj 12, 24 V DC, mobilní napájecí zdroj 12, 24, 48 V DC, odsávačky chladiva, promývací přístroj okruhu chladiva EkoFlush, elektrický a motorový vysokozdvižný vozík, popisovač kabelů, tiskárna štítků, .....

 

     
 
 
KLIMATIZACE KABIN
KLIMATIZACE KABIN
Montáž a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla ...
KLIMATIZACE AUTOBUSŮ A MINIBUSŮ
KLIMATIZACE AUTOBUSŮ A MINIBUSŮ
Klimatizace pracoviště řidiče autobusů, minibusů, trolejbusů a sanitek. Opravy kompresorů pro autobusové klimatizace.
 
KLIMATIZACE DRÁŽNÍCH VOZIDEL
KLIMATIZACE DRÁŽNÍCH VOZIDEL
Provádíme montáž a renovace klimatizačních jednotek pro veškerá drážní vozidla. Traťové, průmyslové a speciální lokomotivy nebo tramvaje.
KLIMATIZACE SPECIÁLNÍCH VOZIDEL
KLIMATIZACE SPECIÁLNÍCH VOZIDEL
Klimatizace kontejnerů a vozidel se speciální policejní a vojenskou technikou, obytných buněk, velínů, vozidel s televizní přenosovou technikou.
 
STŘEŠNÍ KLIMATIZACE COLEMAN
Klimatizace obytných přívěsů, automobilů, obytných buněk a všude tam, kde je potřeba vysoká úroveň obytného nebo pracovního prostředí.
   
 
Kontaktní informace

EKOKLIMA A/C s.r.o.
Skořenice 142
565 01 Skořenice
465 472 490, 776 658 882
E-mail: klima-eko@chocen.cz

 

     
 
Copyright © 2012 EKOKLIMA A/C s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: Pixel Design | Home | Kontakty
Tvorba eshopů stránek
Redakční systém Web-SOUL